Laste hammaste tervis › Projekti uudised › Suutervisepäev täis rõõmu sõnumeid

Suutervisepäev täis rõõmu sõnumeid

 2 häält
20.märts 2014
20.märtsil 2014.a. tähistasime erinevates Eesti linnades (Tallinnas Solarise keskuses, Tartus Tartu Kaubamajas ja Pärnus Port Artur 2 kaubamajas) ülemaailmset suutervisepäeva .

Suu on oluline pea kõigi meie elutegevuse juures: naeratades, rääkides, süües... Et kaaskodanikele meelde tuletada, kui tähtis on suu tervis, tähistamegi 20. märtsil kõigi maailma hambaarstidega üheskoos ülemaailmset suutervisepäeva.

Tavapäraselt oli laste lemmikuks kohal Jänkujuss (Tallinnas ja Tartus) ja Jänku Johanna (Pärnus).

Täname kõiki vabatahtlikke hambaarste ja üliõpilasi, kes sel päeval lastele ja nende vanematele suutervisest rääkisid, suhkrukella värvida aitasid ja õhupalle puhusid.

Tallinnas Solarise keskuses olid abiks hambaarstid dr. Marek Vink, dr. Piret Väli, dr. Liis Talvik, dr. Jane Pulver, hambaravi assistendid Irina Pähkel ja Julia Pähkel ning  tervisejuht Meryli Tõeleid, projektijuht Anni Metstak ja juhiabi Jaanika Kirss.

Tartus olid lisaks dr. Jana Olakule abiks ka 14 hambaravi üliõpilast ja ürituse võttis pildile sekretär Ellen Lepasaar.
Pärnus tegelesid lastega ja nende vanematega hambaarstid dr. Karmo Vunk, dr. Raina Raudsepp, dr. Kätlin Reinart, assistent Malle Märtson ja hambaravi üliõpilased Eliis Anvelt ja Emma Zaljevskaja.

Oma tooteid ja brožüüre jagasid meie head koostööpartnerid: Colgate, Wrigley, SPLAT ja Sanitex (OralB hambaharjad ja BlendaMed tooted). Lisaks toimus ka viktoriin, mille vastanute vahel loositi uhke kinkekomplekt kogu pere suuhoodustoodetega firmalt SPLAT.

 

Seotud pildigaleriiPilte suutervise päeva tähistamisest

Sarnaste märksõnadega Otsi: suutervise päev

ADMIN
© 2010-2015 | Haigekassa projekt nr 2-21/20